Company Details
  • Name : Albatros Karalar Dış tic. Tur oto ins. Sarc. San ve tic ltd sti.
  • Address : Havanci sok, no:11/A, Mercan/ Eminönü, Fatih-istanbul
  • City State : İstanbul
  • Country : Turkey
  • Web Page : www.albatroscanta.com
  • E-Mail : ykocak@hotmail.com
  • Telephone : (212)-527 59 76
  • Fax : (212)-527 59 76
  • Trade Marks : Albatros cap Polos
Company Profile
2000 yılından bu güne ithalat ve Maltepe-Topkapı/İSTANBUL bölgesinde kurmuş olduğumuz seyahat çantaları imalatımızla ALBATROS KARALAR DIŞ. TİC. SAR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak sektörde faaliyet göstermekteyiz.

Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerimizi, Mercan-Eminönü/İSTANBUL satış mağazamızda, Maltepe-Topkapı/İSTANBUL fabrika showroom ve fuar alanımızda müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Üretim konusunda tek hedef olan kalite, tecrübe ve deneyimlerimizi, 6000 m2’lik kapalı alana sahip fabrikamızda, ilke edindiğimiz titizlik ile devam ettirmekteyiz.

Seyahat çantalarını, tüm model ve ekipmanlarıyla birlikte, bünyemiz çatısı altında kusursuz bir şekilde üretip detaylı kalite kontrol aşamalarından geçirerek piyasaya sunmaktayız.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz hammadde ve yardımcı aksesuarlar tamamen 1.sınıf malzemeden olup kaliteden ödün vermemekteyiz.

ISO 9001 kalite belgesine sahip firmamızda, ürünlerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Her daim müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması, ürünlerimiz TÜRKİYE ve YURTDIŞI pazarında yoğun talep görmesine imkân sağlamıştır.

AR-GE bölümümüzde yapılan ürün geliştirmeyle sürekli kendini yenileyen, kaliteli ve ilk adımların öncülüğünü yapan bir firmayız.

Biz, bu pazarda müşterilerimizle birlikte yürüyen büyük bir AİLE'yiz…
NO HS Code HS Code Description
1 420212 Trunks, Suitcases, Vanity Cases And Similar Containers, With Outer Surface Of Plastics Or Of Textile Materials
2 420219 Trunks, Suitcases, Vanity Cases And Similar Containers, With Outer Surface Of Materials Other Than Leather, Plastics Or Textiles
3 420222 Handbags, Whether Or Not With Shoulder Strap Or Handles, With Outer Surface Of Plastic Sheeting Or Of Textile Materials
4 420232 Articles Normally Carried In The Pocket Or Handbag, With Outer Surface Of Sheeting Of Plastics Or Of Textile Materials
5 420292 Container Bags, Boxes, Cases And Satchels , With Outer Surface Of Sheeting Of Plastics Or Of Textile Materials
6 392690 Articles Of Plastics,